• CAMİ HALILARI

   

        Cami halısı İbadethanelerimiz için büyük önem teşkil eden halıların üretimini yapan Gülseven Halı; kendi fabrikasında birinci sınıf yün iplik kullanarak alev almaz özellikte cami halısı üretimi yapmaktadır. “İnsan her şeyin en iyisine layıktır.” anlayışını benimsemiş olan Gülseven Halı, bugüne kadar olduğu gibi gelecekte de en iyi ve en kaliteliyi üretmeyi garanti etmektedir.

   

  Göbekli Cami Halısı

  Halının tam ortasında göbek deseninin dokunarak üretildiği 11 farklı model ve onlarca renk seçeneğiyle fabrikamızda ürettiğimiz göbekli cami halısı alev almaz özellikte olan yün kullanılarak üretilmektedir.Osmanlı cami halısı motiflerinin işlenerek dokunduğu bu halımızda özel renklerimiz mevcuttur

  Saflı Cami Halısı

  Halıya saf desenlerinin dokunarak üretildiği gözü yormayan 26 farklı model ve yüzlerce renk çeşidi ile üretimini yaptığımız saflı cami halısı fabrikadan direkt sizlere sunuyoruz. Çok tercih edilen bir halı türü olmakla birlikte; cemaatin kolayca saf tutabilme özelliğini sağlamaktadır

  Cami Halısı fiyatları

  Halıya seccade desenlerinin dokunarak üretildiği 5 farklı model ve onlarca renk çeşidiyle ürettiğimiz seccadeli cami halısı kendi fabrikamızda %100 yün olarak üretmekteyiz. Cami halısı fiyatları sitemizde çok ekonomikçe satın alabilirsiniz. Gözü yormayan, Türk kültürü motiflerinin kullanıldığı tercih edilen bir halı türüdür. Özelliği seccade deseni ile cemaatin kolayca secde edebilmesini sağlamaktadır.

   

  Naturel Cami Halısı

  Gri renklerde üretilen bu halı çeşidimizde 18 farklı modelimiz mevcuttur. Aynı zaman da diğer halılar gibi %100 yünden üretilmektedir. Yün cami halısı daha sade modelleri tercih etmek isteyen kullanıcılarımıza yönelik hazırladığımız tüm naturel cami halısı modellerimizi inceleyebilirsiniz.

   


 • Commentaires

  Aucun commentaire pour le moment

  Suivre le flux RSS des commentaires


  Ajouter un commentaire

  Nom / Pseudo :

  E-mail (facultatif) :

  Site Web (facultatif) :

  Commentaire :